Výběr pojišťovny je vždy jen na vás

Je dokázané, že pokud se člověk cítí pod tlakem, rozhoduje se zkratkovitě a v danou chvíli nevidí všechny alternativy. U větších rozhodnutí je proto dobré být v klidu a mít dostatek času na rozmyšlenou. Zapomeňte tedy na nepříjemný nátlak finančních poradců a o svém pojištění si rozhodujte se všemi informacemi, a hlavně chladnou hlavou.

Získejte výhodnější cenu pojištění díky aktuální smlouvě
Co se děje v čase?

Co se může stát při výběru pojištění?

Nezřídka se stává, že pojišťovací konzultanti využívají různých prodejních taktik, jako je například navození pocitu urgentnosti a časové tísně – podepište hned, poté bude pozdě a nabídka se již nebude opakovat. Než se nadějete, ze schůzky najednou odcházíte s pojištěním pro celou rodinu, které vlastně nepotřebujete.

Co se může stát?

Proč se to děje?

Motivy jsou určitě různé, ale obecně se dá říci, že poradci vám budou nabízet především produkty, u kterých mají sami největší provizi. Právě proto pro ně není výhodné, abyste měli všechny informace a dostatek času. Určitý “předvýběr” tedy rádi udělají za vás, a ještě vám to prezentují, že šetří váš čas.

Co proti tomu dělat?

Jde to i jinak?

Ano. Vybírat pojištění můžete třeba doma z křesla, se svojí oblíbenou kávou v ruce, a tak dlouho, jak jen chcete. Stačí mít ten správný nástroj. V našem klientském portálu si můžete nakonfigurovat parametry pojištění podle sebe a poté si z nabídky sami vybrat cenu i pojistitele, jaké skutečně chcete.

Starosti nechte na nás

Zvolte nezávislou službu

Získat skvělou službu lze i bez toho, že se budete někomu upisovat a na někoho vázat. Mějte všechny informace po ruce díky naší aplikaci. Služba TGC je nezávislá, a tak nemusíte mít obavu, že budeme kohokoliv zvýhodňovat nebo na vás tlačit.

Zaregistrujte se ještě dnes a rozhodujte si o svém pojištění sami.

Tohle chci!

Mějte klidné spaní

Mějte klidné spaní

Aplikace TGC Finance vám umožní nejen kdykoliv evidovat a spravovat pojistné smlouvy z jednoho místa, ale především za vás pohlídá všechny potřebné termíny, abyste se už nemuseli budit ze spaní, že jste na něco zapomněli.

Jako bonus vám aplikace poradí také při likvidaci pojistné události nebo umožní předsjednání vaší pojistné smlouvy.

Chci využít službu