Chcete levnější pojištění auta?
Víme jak ušetřit...

Všimli jste si, že hodnota vašeho auta nebo jiného majetku neustále klesá, ale platba, kterou platíte za jeho pojištění už nikoliv? My razíme heslo, že pokud klesá cena majetku, musí klesat i cena pojištění. To zní fér, ne?

Získejte výhodnější cenu pojištění díky aktuální smlouvě
Co se děje v čase?

Co se děje v čase?

Typickým příkladem je váš vůz, který jste koupili za nějakou cenu a na tu jste jej také patřičně pojistili. Ale jistě víte, že jakmile s autem odejdete od prodejce jeho cena neustále klesá a už nepřestane. Standardně i o desítky tisíc ročně.

Co se může stát?

Co se může stát?

Může se snadno stát, že své auto naplno využíváte i několik let. Pak ale přijde jedna nešťastná náhoda a je to. Auto je na odpis a vy zjišťujete, že aktuální hodnota vozu mezitím klesla natolik, že od pojišťovny dostanete jen zlomek toho, co jste za pojistku již zaplatili.

Co proti tomu dělat?

Co proti tomu dělat?

Je jasné, že opotřebení a aktuální ceně vozidla je třeba přizpůsobit také smlouvu a výši pojistného krytí. Že nemáte čas to vše sledovat a měnit?

Pak pro vás máme skvělou zprávu.

Starosti nechte na nás

Starosti nechte na nás!

Naše aplikace to hlídá za vás a prostřednictvím notifikace vám sama připomene, že už nastal ten pravý čas na přepočítání vaší pojistky. Díky tomu už se nestane, že by vás nesprávně nastavené pojištění, zbytečně připravovalo o peníze.

Tohle chci!

Mějte klidné spaní

Hlídáme cenu u všech typů pojištění

TGC Finance vám umožní nejen kdykoliv evidovat a spravovat pojistné smlouvy z jednoho místa, ale především za vás pohlídá všechny potřebné termíny, abyste se už nemuseli budit ze spaní, že jste na něco zapomněli.

Aplikace vám poradí také při likvidaci pojistné události nebo umožní předsjednání vaší pojistné smlouvy.

Chci mít klidné spaní...