Nepřehrabujte se v papírech,
buďte digitální

Přehlednost a dostupnost informací je v dnešní rychlé době nutností. Zapomeňte na zmatečné přehrabování a listování ve svých pojistných smlouvách, kdykoliv, když potřebujete něco najít. Díky klientskému portálu se stačí podívat do telefonu a hned víte, na čem jste.

Získejte výhodnější cenu pojištění díky aktuální smlouvě
Co se děje v čase?

Co se běžně stává?

Znáte to, tu a tam se stává, že se vás někdo zeptá, u koho máte pojištěné auto, dům nebo jakou mají úrazovou pojistku vaše děti. A ruku na srdce, kdo z nás si ihned na všechno vzpomene? Abychom odpověděli, musela by většina z nás doma otevřít skříň, vyndat krabici se smlouvami a prolistovat je.

Co se může stát?

Proč je to problém?

Když správně neodpovíme kamarádovi nebo rodině, hlavu nám asi neutrhnou. Co ale v moment, když nečekaně nastane pojistná událost a my potřebujeme okamžitě vědět, kam zavolat a jak situaci řešit?

Co proti tomu dělat?

Jak na to vyzrát?

Buďte digitální. Není třeba nosit všechny informace v hlavě, ale ani se zdržovat úmorným přehrabováním ve všech dokumentech. Stačí mít své smlouvy bezpečně uložené na jednom místě a mít k nim okamžitý přístup.

Starosti nechte na nás

Pojišťovny a detaily smluv můžete pustit z hlavy

Díky přehlednému klientskému portálu můžete kdykoliv a kdekoliv zjistit, u které pojišťovny máte tu či onu pojistku, včetně detailů smlouvy. Až se vás tedy příště někdo zeptá, u koho jste si před 10 lety pojišťovali dům, prostě vytáhnete telefon a je to. Získejte přístup do bezplatného klientského portálu a žádná otázka vás už nepřekvapí.

Chci mít své smlouvy digitální

Mějte klidné spaní

Mějte klidné spaní

Aplikace TGC Finance vám umožní nejen kdykoliv evidovat a spravovat pojistné smlouvy z jednoho místa, ale především za vás pohlídá všechny potřebné termíny, abyste se už nemuseli budit ze spaní, že jste na něco zapomněli.

Jako bonus vám aplikace poradí také při likvidaci pojistné události nebo umožní předsjednání vaší pojistné smlouvy.

Chci využít službu