Mějte své smlouvy kdykoliv po ruce

Není důležité umět ze spaní vyjmenovat všechny své pojišťovny a detaily smluv. Když ale přijde pojistná událost, je důležité mít všechny smlouvy a kontakty ihned po ruce. Třeba v chytré mobilní aplikaci.

Získejte výhodnější cenu pojištění díky aktuální smlouvě
Co se děje v čase?

Co se může stát?

Představte si situaci, kdy má pan Karel drobnou autonehodu. Nic vážného, jen pár pomačkaných plechů. Pan Karel si ale v tu chvíli nedokáže vzpomenout, kde má své auto pojištěné, natož, co všechno jeho pojistka zahrnuje. Co teď?.

Co se může stát?

Proč je to problém?

Nervózní pan Karel tedy musí volat své ženě, aby jela domů z práce a v jeho „papírech“ našla požadované informace. Naštěstí ji zastihl. I tak ale trvá další hodinu, než může situaci začít řešit. Mezitím ztrácí nejen svůj čas, ale blokuje také řidiče druhého vozu, který už začíná být značně nevrlý.

Co proti tomu dělat?

Jde to i jinak?

Nyní si představte, že pan Karel v tu chvíli využívá klientský portál TGC. Ihned po incidentu tak s klidem vytahuje mobilní telefon a během pár okamžiků ví, jaká je jeho pojišťovna i kam zavolat a jak situaci řešit. Za chvíli už se s druhým řidičem rozloučí a může jet s úsměvem vyzvednout svou ženu z práce.

Starosti nechte na nás

Všechny informace kdykoliv po ruce

Když na to přijde, hodí se mít po ruce všechny nezbytné informace a kontakty pro komunikaci s pojišťovnou. A to nejen pro případ řešení pojistné události. Každý náš klient tak má díky aplikaci našemu klientskému portálu přístup ke svým smlouvám kdykoliv a kdekoliv potřebuje.

Zaregistrujte se ještě dnes a mějte své smlouvy kdykoliv po ruce.

Chci získat přehled

Mějte klidné spaní

Mějte klidné spaní

Aplikace TGC Finance vám umožní nejen kdykoliv evidovat a spravovat pojistné smlouvy z jednoho místa, ale především za vás pohlídá všechny potřebné termíny, abyste se už nemuseli budit ze spaní, že jste na něco zapomněli.

Jako bonus vám aplikace poradí také při likvidaci pojistné události nebo umožní předsjednání vaší pojistné smlouvy.

Chci využít službu