Kdo jsme?

Jsme tu pro všechny, kteří chtějí mít své pojistné smlouvy pod kontrolou

Pro všechny, kteří chtějí mít své pojistné smlouvy pod kontrolou

Společnost TGC Finance s.r.o. je hrdým členem TG Community Holding, a.s., který patří mezi největší správce služeb domácností v České republice.

Jako za každou službou, i za TGC Finance ale stojí především lidé. V našem případě dobře fungující tým specialistů, který má za cíl jediné – pomoci se svým zákazníkům zorientovat ve světě pojistných smluv, událostí a termínů, na které je třeba myslet.

Výsledkem je klientský portál a bezplatná online aplikace TGC, která nabízí:

  • Bezpečné a přehledné uložení pojistných smluv na jednom místě
  • Hlídání změn a výročí pojistných smluv
  • Přístup ke svým smlouvám odkudkoliv a kdykoliv
  • Porovnání nabídek a sjednání pojistných smluv

Protože víme, že s pojišťovnami to není vždy lehké, jako bonus vám rádi pomůžeme také s likvidací pojistných událostí a zastoupíme vás v jednání s pojišťovnami při sjednávání nových smluv.

Naším cílem je ušetřit váš čas i peníze.

Neustále monitorujeme finanční trh a průběžně pro vás hledáme taková řešení, které vám padnou na míru. Zkrátka naši službu jsme pro vás připravili tak, abyste mohli dělat moudrá rozhodnutí snadno a rychle z pohodlí vašeho domova.

Zdarma a zcela nezávisle

Naše služba je nezávislá a zcela zdarma. I proto můžete být její aktivní součástí a sami si na základě svých plánů a potřeb rozhodovat, jaké pojištění skutečně potřebujete a jaká je cena, kterou jste za něj ochotni platit. Starosti s vyřizováním ale už můžete nechat na nás.

Mějte klidné spaní

Mějte klidné spaní

Aplikace TGC Finance vám umožní nejen kdykoliv evidovat a spravovat pojistné smlouvy z jednoho místa, ale především za vás pohlídá všechny potřebné termíny, abyste se už nemuseli budit ze spaní, že jste na něco zapomněli.

Jako bonus vám aplikace poradí také při likvidaci pojistné události nebo umožní předsjednání vaší pojistné smlouvy.

Chci využít službu