Šetříme váš čas i peníze
stačí 5 kroků a máte vše pod kontrolou

Šetříme váš čas i peníze stačí 5 kroků a máte vše pod kontrolou

Jak si zřídit službu?

Hádáte správně – dostat všechny pojistné smlouvy na jedno místo, to není jen tak.
Ale nebojte, vás čeká pouze jednoduchá registrace a ostatní práce už zůstává na nás.
Pojďme se společně podívat, co vás čeká a jak celý proces probíhá.
 1. Registrace

  Abychom se mohli pustit do práce, je třeba se do služby zaregistrovat. Protože za vás budeme komunikovat s pojišťovnami, budeme potřebovat vaše kontaktní údaje a také souhlas, že můžeme. Registrace, jako i celá služba, je zdarma a zcela nezávazná.

 2. Zpracování dokumentů

  Po dokončení registrace se už stačí v klidu posadit a nechat to na nás. My nejdříve zkontrolujeme, že je vše v pořádku a poté vaše podepsané dokumenty zpracujeme. Od této chvíle se staneme prostředníkem mezi vámi a pojišťovnou.

 3. Aktivace klientského portálu

  Komunikace proběhla v pořádku a my nyní můžeme smlouvy bezpečně uložit, aktivovat váš klientský portál a vše vám zpřístupnit ve vašem novém virtuálním šanonu. Konečně máte všechny své smlouvy přehledně na jednom místě.

 4. Komunikace s pojišťovnou

  Nyní nastává čas kontaktovat pojišťovny a vyžádat si od nich opisy vašich smluv. Zde záleží především na pojišťovně, jak rychlé vyřízení bude. Běžný je měsíc, v některých případech to ale může trvat i déle.

 5. Všechny starosti můžete pustit z hlavy

  Do svých smluv můžete samozřejmě kdykoliv nahlédnout, ale o vše ostatní se už postaráme my. Upozorníme vás na blížící se termíny výročí, nabídneme výhodnější pojištění a pomůžeme vám při řešení pojistných událostí.

5 kroků a máte vše pod kontrolou
Mějte klidné spaní

Mějte klidné spaní

Aplikace TGC Finance vám umožní nejen kdykoliv evidovat a spravovat pojistné smlouvy z jednoho místa, ale především za vás pohlídá všechny potřebné termíny, abyste se už nemuseli budit ze spaní, že jste na něco zapomněli.

Jako bonus vám aplikace poradí také při likvidaci pojistné události nebo umožní předsjednání vaší pojistné smlouvy.

Chci využít službu